פרויקטים כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ

כהן לביא בניה ופיתוח

פסגת האלמוגים

כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ

בלב העיר אילת, צמוד לשדרות התמרים, רחוב הראשי של העיר ובמרחק הליכה ממרכז מסחרי ומוסדות מרכזיים. מקימה חברת כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ, את פרויקט פסגת האלמוגים. בקומפלקס המגורים המרשים 4 בניינים בני 5 קומות ברמה אדריכלית גבוהה, בהם דירות גן ופנטהאוזים, וכן שתי קומות מרתף לחנייה תת קרקעית. בפרויקט 61 יחידות דיור: 18 מתוכן דירות שני חדרים ו- 43 דירות שלושה חדרים, עם מרפסות של עד 12 מ״ר לכל דירה. רמת מגורים איכותית לאלו מביניכם אשר רוצים ליהנות מנוחות מירבית בעיר החופש הדרומית ומחפשים את הטוב ביותר במחיר חסר תקדים. השקעה מצויינת עם תשואה משתלמת.

כהן לביא בניה ופיתוח

אילת EDGE

כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ

פרויקט EDGE אילת, ממוקם ב- מגרש 3 שחמון אילת, שכונה חדשה ומבוקשת, עם נוף מלא למפרץ אילת, הים האדום והרי אילת. סה״כ היקף במ״ר 3000 מ״ר. שם היזם א.לוי בנין והשקעות. ביצוע העבודה קבלן מפתח. פרויקט EDGE אילת הינו פרויקט מגורים יוקרתי. בפרויקט מגוון איכותי של דירות, פנטהאוזים ודירות גן עם בריכה פרטית ומרפסות עם נוף לים. בבניין יש מעלית וחניה מקורה פרטית.

כהן לביא בניה ופיתוח

מערב 7 אילת

כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ

פרויקט מערב 7 אילת, ממוקם בשכונה מעולה. נוף מלא למפרץ אילת, הים האדום והרי אילת. סה״כ היקף במ״ר 3000 מ״ר. שם היזם טולוס בניין והשקעות בע״מ. ביצוע העבודה 20 יח״ד – קבלן מפתח. פרויקט מערב 7 אילת הינו פרויקט מגורים יוקרתי. בפרויקט מגוון איכותי של דירות, פנטהאוזים ודירות גן עם בריכה פרטית ומרפסות עם נוף לים. בבניין יש מעלית, חניה מקורה ובריכה ציבורית לרווחת הדיירים.

כהן לביא בניה ופיתוח

בלושטיין חי אילת

כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ

VILLA SUR LA MER ROUGE של חברת בלושטיין חי הינו פרויקט חלומי מפנק ויוקרתי הממוקם קו ראשון לים, מעל נמל אילת ומשקיף אל המפרץ. המיקום הנדיר מאפשר לכם ליהנות מנוף מרהיב המשלב את כחול הים והנוף הפראי של הרי אדום. VILLA SUR LA MER ROUGE מתחם מגורים מיוחד בעיצוב אדריכלי יוקרתי היוצר תחושת ניתוק נעימה מהמולת החיים המודרניים הסואנים ונותן תחושת רוגע המשתלבת עם הנוף המרהיב של אילת. במתחם לובי כניסה מפואר, דלפק קבלה ובריכת שחיה. בפרויקט דירות מרווחות עם מרפסות, דופלקסים וכן פנטהאוזים מפוארים.

כהן לביא בניה ופיתוח

פסגת אילת – גיא לי

כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ

פרויקט פסגת אילת B1 / B2 / B3 / B4, ממוקם בשכונת שחמון רובע 6 באילת, בנקודה הגבוהה ביותר בשכונה, עם נוף קסום למפרץ אילת, הים האדום והרי אילת. סה״כ היקף במ״ר 6000 מ״ר. שם היזם גיא לי. ביצוע העבודה 32 יח״ד + שלד. פרויקט גיא לי הינו פרויקט מגורים יוקרתי. בפרויקט מגוון איכותי של דירות, פנטהאוזים ודירות גן עם בריכה פרטית ומרפסות עם נוף לים. בבניין יש מעלית וחניה מקורה פרטית.

כהן לביא בניה ופיתוח

פסגת שחמון אילת

כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ

פרויקט פסגת שחמון הינו 2 פרויקטים: 1. פרויקט שרה אימנו: סה״כ היקף במ״ר 3000 מ״ר. ביצוע העבודה 28 יחידות דיור – קבלן מפתח. 2. פרויקט אברהם אבינו: סה״כ היקף במ״ר 18000 מ״ר. ביצוע העבודה 12 יחידות דיור – עד המפתח. הפרויקט מציע מגוון דירות איכותיות: 3, 4 ו-5 חדרים, דירות גן ומיני פנטהאוזים עם מרפסת שניתן להשקיף על הנוף היפה של הרי אילת. בבניין יש מעלית וחניה מקורה פרטית.

כהן לביא בניה ופיתוח

רות המואביה אילת

כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ

פרויקט רות המואביה הינו מתחם קוטג׳ים, ממוקם בלב שכונת השחמון המפורסמת, קרוב לבתי ספר, פארקים וגני ילדים. סה״כ היקף במ״ר 2500 מ״ר. ביצוע העבודה 17 קוטג׳ים בשכונת שחמון רובע 9. הפרויקט מציע מגוון איכותי של קוטג׳ים: 4, 5 ו-7 חדרים, דירות גן ומיני פנטהאוזים עם מרפסת מרווחת שניתן להשקיף על הנוף היפה של הרי אילת. בבניין יש מעלית וחניה מקורה פרטית.

כהן לביא בניה ופיתוח

בית בכפר הדרים

כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ

פרויקט בית בכפר הדרים, ממוקם בלב שכונה ירוקה, שקטה ואיכותית בכפר סבא, ברחוב בן יהודה 77 כפר סבא. השכונה במיקום מעולה! ממש מרחק הליכה ממרכז מסחרי, פארקים ומגרשי ספורט, בתי ספר וגני ילדים. סה״כ היקף במ״ר 9000 מ״ר. שם היזם בית בכפר הדרים. ביצוע העבודה 64 יחידות דיור מוגן. פרויקט בית בכפר הדרים הינו מבנה המשמש כבית אבות יוקרתי מבית ״בית בכפר״.

כהן לביא בניה ופיתוח

רציף נמל אילת

כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ

בוצע שיקום רציף ראשי של נמל אילת, שאורכו כ- 160 מ״א , עבודה זו כללה עבודות תת ימיות לשיקום הבטון בחלק התחתון של חזית הים, החלפת מגיני רציף ושיקום מצעים ומיסעת אספלט. העבודות נעשו במקצועיות: סטנדרט גבוה, הקפדה על גימור מושלם, עמידה בלוחות הזמנים ועפ״י התקן הישראלי ובתיאום מול החברה לאיכות הסביבה. נמל אילת ממוקם לחופו של מפרץ אילת בים האדום.

צור קשר איתנו

כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ

אם אתה רוצה לשוחח איתנו על הפרויקט שלך או לתיאום פגישה אישית – נא מלא את הטופס הבא ונציג מצוות שירות לקוחות שלנו יגיב אליך בקרוב מאוד. אם יש לך שאלות נוספות או בקשה מיוחדת ואתה זקוק למענה מיידי – נא פנה למוקד הטלפוני שלנו.

כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ

האנפה 1 אילת, ת.ד. 4104

08-6317160

ראשון-חמישי 08:00-16:00