אודות החברה כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ

יניב לביא מנכ״ל החברה

יניב לביא מייסד ומנכ״ל החברה כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ, בעל סיווג קבלני ג100/5 ותעודת מנהל עבודה מוסמך. חברת כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ, היא מחברות הביצוע והבנייה המובילות באילת ואמונה על ביצוע פרויקטים יוקרתיים בעיר כגון: פרויקט פסגת האלמוגים, פרויקט פסגת אילת, פרויקט וילה על הים האדום, פרויקט EDGE אילת ועוד..

מתחילת פעילותו העסקית ועד היום, יניב מפתח ומקדם את אחת מחברות הבנייה המבוססות במשק הישראלי ובונה פרויקטים יוקרתיים בעיר אילת ומחוצה לה ותמיד שואף להבין את צרכיהם ורצונותיהם של הלקוחות ולהגשים עבורם את החלום של בית מושלם. חברת כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ, שנושאת בגאווה את שמו של הבעלים, מעמידה במרכז את חוויית הלקוח ואת שביעות רצונו המלאה. זו הסיבה שלקוחות בוחרים לרכוש דירות בפרויקטים שונים בידיעה שחברת כהן לביא בניה ופיתוח הינה הקבלן המבצע.

יניב לביא מייצג את ערכי האיכות, השירות, הנוחות, החדשנות והיזמות, שמאפיינים את המותג שבנה לאורך השנים. מעל 15 שנה בתחום הבנייה ומאות יחידות מגורים במגוון מיקומים מבוקשים בעיר, תוך שמירה על הערכים הגבוהים ביותר של בנייה איכותית.

מאחורי כל חלום לבית מושלם יש אדם עם חזון של בניה שמייצגת שלמות ושביעות רצון.

הלקוחות המרוצים שלנו: פרץ לוזון בניה וייזמות בע״מ, טולוס בניה והשקעות בע״מ, גיא לי בע״מ, בלושטיין חי בניה והשקעות בע״מ, בית בכפר הדרים ועוד רבים…

״והורשתם את הארץ וישבתם בה כי לכם נתתי את הארץ לרשת ולבנות אותה״ (במדבר לג, נג).

יניב לביא - כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ
כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ

כהן לביא בניה ופיתוח

פרויקטים אחרונים שלנו

כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ

צור קשר איתנו

כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ

אם אתה רוצה לשוחח איתנו על הפרויקט שלך או לתיאום פגישה אישית – נא מלא את הטופס הבא ונציג מצוות שירות לקוחות שלנו יגיב אליך בקרוב מאוד. אם יש לך שאלות נוספות או בקשה מיוחדת ואתה זקוק למענה מיידי – נא פנה למוקד הטלפוני שלנו.

כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ

האנפה 1 אילת, ת.ד. 4104

08-6317160

ראשון-חמישי 08:00-16:00