יניב לביא מנכ״ל החברה

יניב לביא מייסד ומנכ״ל החברה כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ, בעל סיווג קבלני ג100/5 ותעודת מנהל עבודה מוסמך. יניב כבר 20 שנה נושם את העיר אילת ומאמין שהיא העיר הכי טובה בארץ ישראל, הן למגורים והן למשקיעים. חברת כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ, היא מחברות הביצוע והבנייה המובילות באילת ואמונה על ביצוע פרויקטי היוקרה בעיר: פרויקט פסגת האלמוגים, פרויקט גיא לי, פרויקט EDGE אילת ועוד..

יניב מתחילת פעילותו העסקית ועד היום, כאשר הוא מפתח ומקדם את אחת מחברות הבנייה המבוססות במשק הישראלי ובונה פרויקטים יוקרתיים באילת, יניב תמיד שאף להבין את צרכיו ואת רצונותיו של הלקוח – וכך להגשים את חלומו – להתגורר בבית המושלם עבורו ומשפחתו. חברת כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ, שנושאת בגאווה את שמו של הבעלים, מעמידה במרכז את חוויית הלקוח ואת שביעות רצונו המלאה. זו הסיבה שלקוחות בוחרים לרכוש דירות בפרויקטים שונים, שהחברה בונה ברחבי העיר אילת.

יניב לביא, האיש העומד בחזית חברת כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ, מייצג את ערכי האיכות, השירות, הנוחות, החדשנות והיזמות, שמאפיינים את המותג שבנה לאורך השנים. 15 שנה של בנייה לאורכה ולרוחבה של אילת ולמעלה מ-4,000 יחידות דיור ברחבי העיר במגוון מיקומים מבוקשים, תוך שמירה על הערכים הגבוהים ביותר של בנייה איכותית ואיתנות כלכלית, מבטיחים ללקוחות החברה את הבית המושלם עבורם ומשפחתם.

יניב לביא - כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ
יניב לביא - כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ

כהן לביא בניה ופיתוח

פרויקטים אחרונים שלנו

כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ

צור קשר איתנו

כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ

אם אתה רוצה לשוחח איתנו על הפרויקט שלך או לתיאום פגישה אישית – נא מלא את הטופס הבא ונציג מצוות שירות לקוחות שלנו יגיב אליך בקרוב מאוד. אם יש לך שאלות נוספות או בקשה מיוחדת ואתה זקוק למענה מיידי – נא פנה למוקד הטלפוני שלנו.

כהן לביא בניה ופיתוח בע״מ

האנפה 1 אילת, ת.ד. 4104

08-6317160

ראשון-חמישי 09:00-17:00, סופ״ש סגור